Інститут громадянського суспільства оголосив тендер для двох об’єднаних громад Хмельниччини

ГО “Інститут громадянського суспільства” в рамках проекту «Підтримка розвитку об’єднаних територіальних громад у Хмельницькій області» оголосив тендер з розроблення містобудівної документації у вигляді схем планування територій Волочиської міської та Сатанівської селищної об’єднаних територіальних громад.

Про це повідомляє сайт громадської організації.

Розроблення цих схем планування передбачає проведення процедури закупівлі проектних робіт в учасника, тендерна пропозиція якого відповідатиме всім критеріям та умовам, що визначені у запрошені до участі у тендері, і буде визначена найбільш економічно вигідною.

У технічному завданні до торгів сказано, що замовник хоче отримати комплексну оцінку територій Сатанівської селищної і Волочиської міської ОТГ; розроблені стратегії розвитку їхніх територій; функціональне зонування їхніх територій; розроблений прогноз соціально-економічного розвитку. Це все має бути оформлено пояснювальними записками та графічними матеріалами.

Пропозиції доставляються представником учасника або кур’єрською поштою не пізніше 15:00 5 серпня 2016 року за адресою: м. Київ, бульвар Дружби народів, 22, офіс 21 (1-й поверх), 01103.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Яким законом передбачено схеми планування території в отг?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.