Шепетівська прокуратура допомогла відновити неповнолітнім право власності на земельний пай

До Шепетівської місцевої прокуратури звернувся 17-річний сирота з Ізяславського району, студент ВПУ, з проханням допомогти відновити право власності на земельну частку (пай), яка дісталась йому у спадок після смерті матері.

Як повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Вадим Вітрук,  під час розгляду цієї заяви встановлено, що за померлою у 2005 році матір’ю неповнолітнього рахувався земельний пай, площею 2,44 умовно-кадастрових гектари, який надалі ніким не переоформлявся. Сертифікат на земельну ділянку було втрачено, заповіт матір не складала, що позбавило можливості неповнолітнього оформити за собою право власності на це майно.

Крім того, з’ясувалось, що у хлопця є молодша сестра, яка теж має право на одержання такої ж частки від зазначеної земельної ділянки.

Тому,  враховуючи положення сімейного та цивільного законодавства, а також те, що через свій вік діти не можуть самостійно захистити порушені  права та реалізувати процесуальні повноваження, позов до суду на захист їх  прав заявила прокуратура.

Позовні вимоги прокуратури районним судом задоволено повністю: визнано за неповнолітніми право на земельну частку (пай) в порядку спадкування за законом.  Рішення суду набрало законної сили.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Такі дива повинні робити наші прокурори кожний день а не раз в 10 років……

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.