Городоцька міськрада виділила 500 тис. грн на компенсацію збитків, завданих градом

Городоцька міська рада виділила 500 тис. грн з резервного фонду на компенсацію збитків господарствам населення, завданих градом 17 липня.

Таке рішення було ухвалено сьогодні на позачерговій сесії ради.

Як розповів НГП депутат і голова постійної комісії з питань ЖКГ і будівництва Олександр Шоловей, створена спільна комісія з депутатів та представників виконкому, які обстежують домогосподарства і складають дефектні акти.

Обранець не виключає, що компенсаційна сума може бути збільшена за рахунок районного або обласного бюджетів у разі необхідності.

Шоловей додав, що міська рада здійснює контроль за недопущенням здорожчання вартості будівельних матеріалів, попит на яких різко зріс за наслідками стихії.

Як відомо, 17 липня від аномального граду постраждала південно-західна частина Городка. Стихія пошкодила покрівлі будинків та завдала шкоди транспортним засобам.

За даними Головного управління ДСНС в області, на території 20 населених пунктів Городоцького, Чемеровецького, Хмельницького, Красилівського, Старокостянтинівського та Ярмолинецького районів вибито вікна та частково пошкоджено покрівлі у 524 будівлях та спорудах, повалено 16 дерев  та пошкоджено 3 легкових автомобіля. Крім того, внаслідок поривів вітру було відключено електропостачання у 59 населених пунктах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.