Лідерами по наповненню місцевої казни за рахунок туристів стали міста Кам‘янець-Подільський та Хмельницький

За підсумками шести місяців цього року на Хмельниччині сплачено 296,3 тисяч гривень туристичного збору та збору за паркування транспортних засобів.  Про це повідомляють територіальні органи ДФС у Хмельницькій області.

Варто зазначити, що обидва платежі наповнюють безпосередньо бюджети територіальних громад. Водночас самі ж органи місцевого самоврядування приймають рішення про перелік місць справляння зборів та їх ставки. Передусім це стосується справляння туристичного збору. Адже за умови розвитку належної інфраструктури на Хмельниччині місцеві бюджети можуть отримувати від туризму значно більші додаткові надходження. Але й зараз, якщо всі податкові агенти сумлінно його перераховуватимуть в бюджет, варто сподіватися на додаткові кошти у місцевих скарбницях.

Зрештою, у цьому році темпи сплати туристичного збору у нашому краї становлять 162 відсотки. У переводі на гривневий еквівалент це означає, що любителі мандрів сплатили до місцевих бюджетів майже 200 тисяч гривен, що майже на 100 тисяч більше у порівнянні з торішнім показником.

Лідерами по наповненню місцевої казни за рахунок туристів та автомобілістів є міста Кам‘янець-Подільський та Хмельницький. Останнім часом спостерігається туристичний скачок у Меджибожі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.