У Хмельницькій області через негоду знеструмлено 54 населених пункти, пошкоджено покрівлі 524 будинках

В ніч з 17 на 18 липня внаслідок несприятливих погодних умов (дощ, пориви вітру), через спрацювання систем захисту ліній електропередач, сталося знеструмлення 142 населених пунктів у  трьох областях, а саме: Житомирська – 68 н.п., Хмельницька – 54 н.п. та Львівська – 20 н.п.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

До відновлення енергопостачання населених пунктів залучено бригади обленерго.

За даними Головного управління ДСНС в області, на 8 ранку на території 20 населених пунктів Городоцького, Чемеровецького, Хмельницького, Красилівського, Старокостянтинівського та Ярмолинецького районів вибито вікна та частково пошкоджено покрівлі у 524 будівлях та спорудах, повалено 16 дерев  та пошкоджено 3 легкових автомобіля. Крім того, внаслідок поривів вітру було відключено електропостачання у 59 населених пунктах.

Для розкрижування повалених дерев, проведення відновлювальних робіт пошкоджених дахів будівель залучено 56 рятувальників та 9 одиниць спецтехніки. Для відновлення електропостачання у населених пунктах області  залучено 5 аварійних бригад електромереж у складі 20 чол на 5 одиницях техніки.

Як писав НГП, 17 липня частиною Хмельницької області пронісся аномальний град. Його розміри сягали курячого яйца. Щоправда, траплятися й більші.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.