Генпрокурор побачив вуха кума Путіна за тергромадою Уграк

Генпрокурор Юрій Луценко має інформацію, що лідер “Українського вибору” Віктор Медведчук розпочав роботу з реєстрації “територіальних громад”, які закликають не сплачувати податки державі.

Про це він заявив у суботу в Івано-Франківську, повідомляє в Facebook прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

За словами Луценка, останнім часом надходить інформація про те, що “одіозний пан Медведчук зі своїм “Українським вибором” розпочав роботу по реєстрації в Міністерстві юстиції і з осередками в кожній області організацій, які називаються по-різному, але сходяться в одному – це так звані територіальні громади, і вони відверто закликають не сплачувати податки Українській державі, а платити податки виключно цим самозваним громадам”.

Луценко розповів, що з цього питання ним була ініційована нарада з силовиками у президента. Він запевнив, що Служба безпеки “заблокувала подальше розповзання цієї гангрени в Україні” та висловив сподівання, що до реєстрації не дійде.

Генпрокурор повідомив, у Хмельницькому, де один із таких підрозділів був зареєстрований, громадянка (Ольга Уграк – НГП), яка оголосила себе керівником цієї територіальної громади, почала збирати податки у підприємців. За його словами, відповідна особа вже затримана і їй буде інкриміновано статтю за державну зраду (ст. 111 ККУ).

“І я впевнений, що це єдина правильна відповідь. Якби так діли раніше, ми б не були у стадії війни із зовнішнім і внутрішнім ворогом”, – наголосив ‎генпрокурор.

Як писав НГП, 21 травня цього року за фактом самовільного присвоєння владних повноважень Ольгою Уграк було порушено кримінальне провадження за ч.1 ст. 353 ККУ (Самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи).

“Oсоби, які назвались уповноваженими громади видавали дозвільні документи на діяльність, яка може бути ліцензована тільки державою: реєстрація підприємців та перевізників. За це вони отримували кошти. На підставі цих дозволів, так звані народні підприємці і перевізники діяли без сплати податків, без дотримання норм у сфері перевезення населення”,- зазначив на прес-конференції з цього приводу т.в.о начальника міського відділу поліції Володимир Калашнік.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. На зону Уграк

  2. Там є ще кілька клоунів. Грішка з Давидковець, пару спортсменів, треба садити.

  3. Панове юристи, безумовно цю нечисть під назвою “народна громада, народні підприємці” треба гнати вшию! Але!!! Де ви бачите тут Державну зраду? Читаймо Кримінальний кодекс статтю 111 : Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України (а далі йде розшифровка цих діянь): перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України. Жоден суддя підтримає таке звинувачення, тому що його немає.

    • діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду … обороноздатності …, економічній … безпеці України… А какая может быть обороноспособность и экономическая безопасность без налогов? На какие, извините, шиши её укреплять? Все правильно – на зону. Только не исполнителей, а кума-организатора.

      • а чого це ви про кума згадали? Ви що були на зон1. Куми в основному на зонах 1снують 1 керують. А в Рос11 такого звання як кум не 1снуе. т1льки в крим1нал1. А якщо в укра1нському розум1нн1 кум – то там називають т1льки словом хресний батько або же просто “хресний” чи “хресна”. А куми т1льки у крим1нальному св1т1. 1 правильно Луценко сказав, що треба було м1ри приймати вчасно. то тод1 б не було цього хаосу, в1йни 1 крим1нально1 влади. котра захопила 11 “б1льшовицьким” шляхом 1 тепер хизуеться, що вона демократична. Вона така демократична, що 1 пор1внянь нема, яка демократична.

  4. Я підтримаю таке звинувачення.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.