Університет імені Івана Огієнка зайняв друге місце в Україні за кількістю фіксованих державних місць

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка зайняв друге місце в Україні за кількістю фіксованих державних місць. Про це повідомляє сайт Кам’янець-Подільської міської ради.

Як ідеться на сайті університету, в 2016-му розподіл державних місць відбувся за новою схемою. Враховувалися рейтинги вишу, показники успішності та пріоритети заяв випускників минулого року.

Результат Кам’янець-Подільського національного університету говорить сам за себе – він зайняв одну з лідируючих позицій за місцями державного замовлення.

Причиною цьому стали хороші  рейтинги ВНЗ та значна кількість вступників з високими балами ЗНО, для яких вступ до К-ПНУ був пріоритетним, – зазначає відповідальний секретар приймальної комісії Анатолій Глушковецький.

Нагадуємо, що зараз триває вступна кампанія, ознайомитись з правилами прийому, переліком спеціальностей та подати електронну заяву можна на сайті приймальної комісії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Зачекайте. Хіба роздана не попередня потенційна кількість місць? А місця державного замовлення будуть роздані після завершення прийому документів за спеціальностями по усім українським вишам, а не в конкретний заклад, як то було раніше. І не факт, що університет добере вступників до потенційного держзамовлення. Хтось хоче ввести абітурієнтів в оману?)

  2. Місця будуть надані абітурієнтам за результатами ЗНО, а не навчальним закладам

  3. Перед висвітленням матеріалу бажано було б хоча б перевірити ці слова.
    Дійсно на частину спеціальностей – педагогічного і медичного спрямування, а також бакалаврат за скороченими програмами (на базі коледжів) МОН видавав фіксоване державне замовлення. Але університет Огієнка явно не посідає друге місце по Україні. У КПНУ – 424 місця держзамовлення на денну форму. Навскидку Чернівецький ім. Федьковича має 472 місця, Рівненський гуманітарний – 437, Миколаївський національний – 432, Переяслав-Хмельницький – 487, університет Драгоманова – 641 і т.д…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.