Мешканці Хмельниччини почали менше скаржитися на неякісні продукти – Звіт

Протягом двох останніх років спостерігалася тенденція до зменшення скарг, адресовані Інспекції з питань захисту прав споживачів Хмельницької області.

Про це йдеться у звіті програми захисту прав споживачів у Хмельницькій області на 2014-2015 роки.

Так, у 2014 році надійшло 524 таких звернення, у 2015 – 396, (за 2013 рік – 571 звернення).

“Здебільшого, мешканці скаржилися на реалізацію неякісної харчової продукції, зокрема з простроченим терміном придатності, продукти сумнівного походження, а також продукти, компонентний склад яких не відповідає зазначеному на етикетках та супровідних документах. Звернення скаржників стосувалися також якості лікарських засобів, продукції громадського харчування, надання житлово-комунальних послуг, послуг автомобільного транспорту, побутових послуг тощо”, – сказано у звіті.

Також за 2014-2015 роки Інспекція з питань захисту прав споживачів та Головне управління державної санітарно-епідеміологічної служби в області здійснили близько 200 перевірок закладів ресторанного господарства, під час яких забраковано та знято з реалізації через невідповідність вимогам чинного законодавства товарів (страв) на суму 30,8 тис. грн., що на 63,8 тис. грн. або у 3,1 раза менше ніж у 2013 році.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.