Сьогодні у Хмельницькому відкриють фотовиставку «Піднебесна Україна»

Про це повідомляє сайт Хмельницької міської ради.

Виставка «Піднебесна Україна» складається з 50 фотографій, знятих з висоти. На противагу традиційному «відкриточному» пейзажу з його ілюзією тривимірного простору автор акцентує увагу на площинному графічному малюнку. Образні асоціації, посилені колористичними рішеннями і символікою, дозволили йому створити нову реальність, виразити своє особисте «Я». Чуттєва і інтелектуальна фотографія Юрія Літвиненка пропонує свої критерії естетики пейзажу. Образного бачення і мінімуму комп’ютерної обробки достатньо, щоб показати настрій і харизму будь-якого куточка Піднебесної України.

Відкриття фотовиставки 14 липня о 16:00 за адресою: вул. Проскурівська, 56. Діятиме до 16 серпня.

22

Юрій Літвиненко народився у 1961 році. Живе в Одесі. Кандидат фізико-математичних наук. Фотограф Одеського національного академічного театру опери та балету и Одеської окремої авіаційної ескадрильї. З 1999 року член одеського клубу фотографів «Фотон-2», з 2002 року — Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ). Провів 3 персональні виставки. У 1995 році вийшла фотокнига «Кабанячі історії»,  у 2009 році — «Є місто», у 2010 році — «Одеська область». Переможець і призер національних і міжнародних фотовиставок. Екстремальний фотограф. Спеціалізація: дикі тварини, коні, підводна зйомка і аерофотозйомка. Біля сотні польотів на різних літальних апаратах. Більше 300 годин у повітрі. Майстер-класи з екстремальної зйомки і художньої фотографії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.