Експортний товарообіг Хмельниччини обраховується сумою у понад 2 мільярди гривень

За повідомленням Хмельницької митниці ДФС, протягом першого півріччя її фахівцями оформлено понад 6 експортних митних декларацій, що на 2 відсотки перевищує минулорічну кількість.

У звітному періоді цього року вагові обсяги оформлених товарів для реалізації за кордоном склали 288 тисяч тонн, що на третину більше, ніж у січні-червні 2015 року.

У грошовому еквіваленті загальний експортний товарообіг обраховується сумою у 2 мільярди 33 мільйони гривень, що більше на 50 мільйонів гривень проти торішнього результату.

До топ-5 основних торгівельних партнерів Хмельниччини при експорті за шість місяців цього року увійшли Польща, Росія, Великобританія, Молдова та Білорусь. Вартість відправлених до цих країн подільських товарів становить від 450 до 100 мільйонів гривень.

До Польщі  переважно експортувались мед, кукурудза, соєві боби та кабелі. Росія купувала трансформатори, санітарно-технічні вироби та  лічильники холодної води. Основні товари, експортовані з Хмельниччини до Великобританії, – солод, лічильники подачі газу, насіння олійних культур та необроблені лісоматеріали. Молдовани купляли у нас солод ячмінний, гіпс фасований, сантехнічні вироби з фарфору, прокат плоский з вуглецевої сталі, та килимові вироби. До Білорусі експортувались полевошпатна сировина, плівка з полімерів та прокат тонколистовий рулонний.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.