У Симчишина передбачили 4,7 млн. грн на дворічну підтримку учасників АТО

Хмельницька міськрада планує затвердити Програму соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей на 2016-2017 рр. загальним кошторисом 4 млн. 786 тис. грн.

Як зазначено у проекті програми, левову частину коштів спрямують на виділення одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих під час участі в АТО – загалом 2 млн. грн.

Крім цього, 500 тис. грн планується витратити на забезпечення учасників АТО, пільговим зубопротезуванням та слухопротезуванням; 790 тис. грн – на звільнення від сплати учасників АТО та їх членів сімей за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

900 тис. грн буде спрямовано з міського бюджету у 2017 році на розширення рекреаційного центру сімейного типу по відновленню здоров’я дітей-інвалідів та інших груп населення з обмеженими можливостями «Берег надії» з метою реабілітації учасників АТО та членів їх сімей.

Як писав НГП, рішенням сесії обласної ради від 7 квітня 2015 року затверджено обласну програму соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції, та членів їх сімей, які зареєстровані в Хмельницькій області.

У Хмельницькій області проживає 5495 учасників бойових дій, 4 – учасника війни, 56 – інвалідів війни та 208 осіб, яким надано статус «Член сім’ї загиблого (померлого)».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.