ВР пропонують призначити позачергові вибори сільського голови Теофіпольського району

На розгляд Верховної Ради України  винесений законопроект про призначення позачергових виборів Волиця-Польового сільського голови (Волиця-Польова сільська рада Теофіпольського району.

У пояснювальній записці сказано, що 12 квітня 2016 року сільський голова Дмитро Кадай звернувся з особистою заявою до Волиця-Польової сільської ради про складання ним повноважень сільського голови за власним бажанням. Це питання було розглянуто на сесії сільради того ж дня.

Таким чином, Волиця-Польова сільська рада порушила перед Верховною Радою України клопотання про призначення позачергових виборів Волиця-Польового сільського голови.

Парламентський комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування ухвалив рішення рекомендувати ВР призначити позачергові вибори Волиця-Польового сільського голови на неділю 30 жовтня 2016 року, прийнявши про це відповідну Постанову Верховної Ради України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.