На Хмельниччині убивцю, помилуваного 20 років тому від смертної кари, засуджено до довічного позбавлення волі

Набрав законноъ сили вирок суду, яким до найвищої міри покарання засуджено 62-річного жителя Шепетівського району за вчинення низки кримінальних правопорушень, в тому числі умисного вбивства.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, Апеляційний суд Хмельницької області залишив цей вирок у силі, погодившись із принциповою позицією державного обвинувачення, яке підтримували працівники прокуратури Хмельницької області та Шепетівської місцевої прокуратури, а також із беззаперечними доказами, зібраними у ході слідства співробітниками територіального відділення поліції.

Як з’ясувало слідство, злочинець був раніше неодноразово судимий. Востаннє, у 1995 році, за вчинення умисного  вбивства був засуджений до розстрілу, а згодом помилуваний і смертна кара замінена на 20 років позбавлення волі. Відбувши строк покарання, ніде не працював і не мав постійного місця проживання, але мав бажання поквитатися з колишньою дружиною та тими, хто колись свідчив проти нього в суді.

У листопаді минулого року він у стані алкогольного сп’яніння прийшов мстити колишній дружині за відмову від спільного проживання.  Наносив пляшкою  удари по голові їй та її доньці, аж доки ті не викликали поліцію. Через тиждень з побоями напав на матір дружини, а ще за кілька днів йому на очі потрапив односельчанин, який в якості потерпілого в дев’яностих роках давав викривальні показання в суді стосовно свого кривдника. Зловмисник до смерті забив його дерев’яним макогоном, а потім убив і співмешканку потерпілого, аби приховати злочин. Далі викрав їхні мобільні телефони, кілограм яблук і втік.

На слід убивці правоохоронці вийшли за добу і при його затриманні змушені були застосувати табельну зброю, оскільки той ножем погрожував працівникам поліції.

В суді повністю доведено винуватість цієї особи у скоєнні умисного легкого тілесного ушкодження (ч.ч. 1, 2 ст. 125 КК України), умисного вбивства  з метою приховати інший злочин, вчинене особою, яка раніше вчинила убивство (п.п. 9, 13 ч. 2 ст. 115 КК України), крадіжки (ч. 2 ст. 185 КК України) та посягання на життя працівника правоохоронного органу (ст. 348 КК України). Йому призначено покарання у виді довічного позбавлення волі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.