Наступного року у Кам’янці-Подільському може розпочатись будівництво канатної дороги

Понад дві тисячі респондентів взяли участь в онлайн-опитуванні на сайті Кам’янець-Подільської міської ради з початку травня щодо доцільності будівництва в місті оглядової канатної дороги.

Як повідомляють у прес-службі міськради, 78,8%  кам’янчан зазначили, що така атракція потрібна місту, а 77,8% готові самі прокататися на канатній дорозі. Половина опитуваних згодна проявити громадську ініціативу й долучитися до участі в реалізації проекту. 50% прагнуть здійснити оглядову подорож каньйоном заради гарних краєвидів, 20% – архітектури і стільки ж – пережитих емоцій.

У прес-службі додають, що «у рамках цьогорічного святкування Дня міста було підписано меморандум про співпрацю між міською радою в особі мера Михайла Сімашкевича та ТОВ «Кам’янець-Подільська канатна дорога», директором якого є сам інвестор Олексій Жабський».

Rysunok11

Нагадаємо, що в середині травня цього року директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури Кам’янець-Подільської міської ради Майя Гурська в коментарі НГП заявляла, після представлення цієї ідеї на «Битві стартапів» з’явився іноземний інвестор, який зацікавився проектом, однак він лише вивчає можливості реалізації ідеї. Тоді ж була озвучена попередня вартість будівництва канатної дороги – 10 мільйонів доларів.

Зараз, як бачимо, канатною дорогою зацікавився житель міста Кам’янське (Дніпропетровська область) Олексій Жабський, який за словами Михайла Сімашкевича, має 20-річний досвід в управлінні інвестиційними проектами.

Згідно інформації з відкритих джерел, пан Жабський – керівник молодіжного інтернет-телебачення «Голос Молоді. ТВ-Youth Voice.TV», директор з розвитку міжнародної освітньої програми «EUROSTUDENT», тренер Київської Школи Психології. Також він очолює кредитні спілки «Альфа-Капітал» та «Дніпро Фінанс».

«Головна умова співпраці – реєстрація бізнесу в місті, створення робочих місць та надходження податків до міського бюджету, – заявив  Михайло Євстафійович. – Проект будівництва оглядової канатної дороги – дороговартісний, а тому його реалізація планується з 2017 року в кілька етапів. Зараз цей інвестиційний задум знаходиться на стадії проектної та технологічної розробки, економічних розрахунків, узгоджується поетапний план подальших спільних дій».

Окрім пана Жабського засновниками ТОВ «Кам’янець-Подільська канатна дорога» також є київське ТзОВ «Клуб приватних інвесторів «Стартап.ЮА» (статутний капітал – 1 млн. грн.) та міське комунальне підприємство «Побуткомбудсервіс».

Бенефіціарами ТОВ «Кам’янець-Подільська канатна дорога» є кияни Олександр Сорока (має безпосереднє відношення ще до 26 підприємств) та Станіслав Слизченко.

На 13 липня цього року статутний капітал ТОВ «Кам’янець-Подільська канатна дорога» становить 100 гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.