Начштабу батальйону «Донбас» нагородив кам’янецьких волонтерів

Сьогодні у Кам’янці-Подільському в конференц-залі готелю «7 днів» відбулось урочисте нагородження місцевих волонтерів. Привітати «народний тил» приїхав начальник штабу батальйону спеціального призначення Національної гвардії України «Донбас» Сергій Акимович.

Військовий подякував волонтерам за допомогу та наголосив, що саме завдяки підтримці населення у захисників є віра у майбутню перемогу.

Почесні грамоти підписані від комбата «Донбасу» отримали  Михайло Олійник, Геннадій Яцюк, Анатолій Паладійчук, Віталій Кузнєц, ГО «Кам’янецька кікімора», колектив ПТУ №14, громада села Білівці (Теонопільська область), Тетяна Кошелєва, Роман Браеску-Семенишин, ГО «Жіноча сотня», Ігор Лобанов, Кам’янець-Подільська філія ТОВ «Гермес» та Благодійний фонд «Центр допомоги кам’янчанам-учасникам АТО».

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Медаль «Волонтер України» від батальйону «Донбас» та пам’ятний шеврон отримали також відомий в місті лікар Артур Савицький, який декілька разів виконував свої професійні обов’язки в зоні АТО, та Юрій Процик за неодноразову допомогу в ремонті транспорту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.