Нетішин отримає майже три мільйони гривень субвенції

Уряд вніс зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження. Про це повідомляє сайт Нетішинської міської ради.

По зоні спостереження Хмельницької АЕС, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 06 липня 2016 року № 412 «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження», збільшений обсяг субвенції Хмельницькій та Рівненській областям – до 3957,7 тис. грн. і до 1709,5 відповідно.

Окремо для Нетішина доведена сума субвенції складає 2833,6 тис. грн., що теж значно переважає тогорічну.

Виконавчим комітетом Нетішинської міської ради буде підготовлений пакет документів із переліком об’єктів, фінансування яких здійснюється за рахунок зазначених вище коштів, та наданий до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на затвердження.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.