Мерія Хмельницького задумалася, як розвантажити центр міста від транспортних потоків

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин дав доручення головному архітектору міста разом із професійним середовищем протягом місяця напрацювати варіанти нової транспортної розв’язки у місті.

Як повідомляє прес-служба міськради, наразі розглядається кілька варіантів будівництва розв’язки: на відрізку вулиць Старокостянтинівського шосе та Красовського (з розширенням дороги), Свободи та Л. Толстого, також розглядається варіант будівництва розв’язки на вулиці І. Франка (через залізничний переїзд).

“Потрібно детально вивчити всі варіанти і обрати найбільш вдалий. Маємо в планах ще до кінця 2016 року виготовити відповідний проект на будівництво. В такому разі вже у 2017 році зможемо розглядати варіанти залучення коштів на його реалізацію. Адже сума потрібна буде досить велика. Проте без такого будівництва нам не обійтися”, –  пояснив мер.

У прес-службі додали, що реалізація проекту дозволить суттєво розвантажити центральну частину міста від транспортних потоків.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. я за розв’язку на Старокостянтинівському до Красовського. Або на ж/д переїзді по Франка.

  2. це дуже правильне рішення

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.