Хмельницький міськрайонний суд дав військовослужбовцю 2 роки в’язниці за дезертирство

Водія-електрика радіостанції взводу звязку батареї управління 3 ракетного дивізіону військової частини польова пошта В3225 визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 407 КК України (“Самовільне залишення військової частини або місця служби”) і призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 2 роки та 2 місяця.

Про це свідчить вирок Хмельницького міськрайонного суду від 6 липня.

Згідно з судовими матеріалами, доведено, що солдат через особисту недисциплінованість та несумлінне ставлення до виконання своїх службових обовязків без дозволу командування 12 червня 2015 року близько 18 год. самовільно залишив військову частину А2339 (Хмельницький військовий госпіталь) та у період з 13.06.2015 року по 24.06.2015 року до військових частин А2339 і польова пошта В3225 не з’являвся, проводячи службовий час на власний розсуд.

Обвинувачений свою винуватість визнав повністю, пояснивши залишення військової служби за вищевказаних обставин неприязними відносинами з керівництвом частини та хворобою матері. Щиро розкаявся у вчиненому, однак висловив небажання продовжувати проходити військову службу.

При цьому, суд відхилив твердження захисника обвинуваченого про те, що останній не являється субєктом злочину, передбаченого ч. 4 ст. 407 КК України, “оскільки на час вчинення злочину він був військовослужбовцем, який зобовязаний знаходитись у розташуванні військової частини”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.