На Хмельниччині оголосили конкурс дільничих інспекторів та слідчих

Сьогодні в Головному управлінні національної патрульної поліції в Хмельницькій області оголосили відкритий конкурс на 50 посад слідчих та 59 посад дільничих інспекторів.

Як зазначив начальник ГУНП в Хмельницькій області Микола Семенишин, заповнити он-лайн анкету можуть всі особи з юридичною освітою у віці від 18 до 55 років.

Також сьогодні презентували склад поліцейської комісії, що проводитиме вирішальну співбесіду із конкурсантами. До складу комісії увійшли голова Хмельницької обласної організації профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ Микола Шпичко, представник громадського руху “Нова економічна політика” Олег Демчук, начальник управління патрульної поліції в місті Хмельницькому Олег Костенко (від голови національної поліції) та народний депутат України Олександр Ксенжук (від міністра внутрішніх справ).

Після таємного голосування очолив комісію радник Миколи Семенишина – Ігор Бухер. Діяльність комісії регламентується статтею 51 статтею Закону України “Про Національну поліцію”, її засідання будуть відкритими, взяти участь зможуть всі охочі, лише голосування щодо підсумків співбесіди кандидата будуть закритими.

За його словами, такий відкритий конкурс для слідчих та дільничих інспекторів – це унікальна можливість для молодих людей проявити свій потенціал. На співбесіді необхідно буде презентувати своє бачення захисту прав та свобод людини, розвитку суспільства, захисту держави.

“Раніше для того щоб стати слідчим необхідно було закінчити вищий навчальний заклад в структурі МВС, у оголошеному конкурсі достатньо мати звичайну вищу юридичну освіту”, – зазначив Ігор Бухер.

Претенденти на заміщення конкурсних посад слідчих та дільничих інспекторів мають пройти тести на загальні здібності та правову підготовку, медичну комісію, випробування фізичної підготовки, психо-емоційне обстеження та співбесіду поліцейської комісії. Загалом передбачено 11 етапів випробовування.

Микола Семенишин наголосив, що для слідчих місячна зарплата передбачена у розмірі не менше 10 тисяч гривень, а для дільничих інспекторів – не менше 6 тисяч гривень. З вакансіями по області можна ознайомитись на сайті ГУ НП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.