У I півріччі на Хмельниччині інфляція становила 5,6%

Ціни на споживчому ринку Хмельницької області в червні 2016р. порівняно з попереднім місяцем знизилися на 0,1%, з початку року – зросли на 5,6%.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, в червні проти попереднього місяця ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,6%. Найбільше (на 15,2%) подешевшали овочі. На 2,3-0,2% знизились ціни на цукор, фрукти, м’ясо птиці, молоко, свинину, сало, кисломолочну продукцію, рис, кондитерські вироби з борошна, сир, безалкогольні напої.

Водночас на 7,1-0,7% подорожчали продукти переробки зернових, сметана, мед, яйця, соняшникова олія, майонез, маргарин, хліб.

Алкогольні напої та тютюнові вироби подорожчали на 3,6%, у т.ч. тютюнові вироби – на 3,8%, алкогольні напої – на 3,1%.

Одяг і взуття подешевшали на 1,6%, а саме: одяг – на 1,6%, взуття – на 1,5%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,1% відбулося в основному за рахунок підвищення тарифів на водопостачання та каналізацію (на 1,6% та 1,2% відповідно).

На підвищення цін на транспорт у цілому на 1,3% вплинуло подорожчання перевезень залізничним пасажирським транспортом на 3%, палива та мастил на 2,7%, водночас на 2,4% зменшилися ціни на автомобілі.

Ціни у сфері відпочинку та культури знизилися на 0,6%, зокрема, дешевшими на 1,3% стали аудіотехніка, фотоапаратура та обладнання для обробки інформації, навпаки, подорожчали на 2,6% туристичні послуги.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.