Зарплати т.в.о заступників голови Хмельницької ОДА нижчі за рівень середньої зарплати в області

Хмельницька облдержадміністрація надала інформацію про оплату праці т.в.о. заступників голови Хмельницької ОДА.

Таку відповідь на інформаційний запит надав заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко.

Посадові оклади т.в.о. заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Валерія Олійника і т.в.о. заступника голови – керівника апарату ОДА Олега Кузмінчука становлять по 3274 грн кожен. До того ж матеріальна допомога та премія вказаним т.в.о. заступникам голови не нараховувалася.

Водночас, за даними обласного управління статистики, середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці області в травні 2016р. становила 3875 грн.

Більше всіх т.в.о. заробляє Олег Гуменний на посаді т.в.о. першого заступника голови ОДА. Його посадовий оклад становить 6031,00 грн.

Нагадаємо, що 10 травня голова Хмельницької облдержадміністрації призначив трьох посадовців на посади т.в.о заступників. Так, Олега Гуменного було призначено на посаду тимчасово виконувача обов’язків першого заступника голови ОДА, Валерія Олійника – тимчасово виконувача обов’язків заступника голови ОДА, Олега Кузмінчука – тимчасово виконувача обов’язків заступника голови-керівника апарату ОДА.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.