На Хмельниччині служба зайнятості укомплектувала 90,4% вакансій при конкурсі 21 безробітний на одне місце

У  січні-червні 2016 року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 12,5 тис. вакансій.

Як повідомив відділ статистики та прогнозування обласного центру зайнятості, на 1 липня актуальними залишалися 653 вакансій, на одну вакансію претендував 21 безробітний. Середній розмір оплати праці становив 1915,5 грн. Завдяки співпраці з роботодавцями та сприяння служби зайнятості 90,4% вакансій укомплектовано.

Найбільш затребуваними на ринку праці області є працівники сфери торгівлі та послуг (продавець, кухар, офіціант, охоронник, молодша медсестра); робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин; кваліфіковані робітники з інструментом (тракторист-машиніст с/г виробництва, тракторист, водій, столяр, слюсар-ремонтник, швачка.).

Крім того, є потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

“Незважаючи на це, основною проблемою сучасного ринку праці залишається нестача робочих місць, низька оплата праці на існуючих, дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили в кількісному та професійному розрізі”, – зазначили в обласному центрі зайнятості.

Довідка НГП. На 1 липня кількість зареєстрованих безробітних на Хмельниччині становила 13,4  тис.осіб, в тому числі 77 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО.

Серед безробітних 51% становили жінки, 35,6% – молодь віком до 35 років, майже кожен третій належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 47,1% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями. Отримували допомогу по безробіттю 11,5 тис.осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.