Конкурс претендентів на КП Хмельницької облради становить 3 особи – депутат

Конкурс претендентів на госпрозрахункові комунальні підприємства Хмельницької обласної ради становить 3 особи.

Про це НГП повідомив член конкурсної комісії, депутат обласної ради Михайло Бойко.

За його словами, 17 кандидатів подали заявки на керівні посади КП «Комунальники», «Аеропорт-Хмельницький», «Облпаливо» та «Кіновідеопрокат». Таким чином, до участі в конкурсі допустили: Сергія Кащука (т.в.о директора «Комунальники»), Якова Мізика (заступника директора «Комунальники»), Володимира Івашка (начальник управління комунального майна Хмельницької міськради 2006-2016 роки), Дмитра Возняка (працював в органах кримінальної служби) – усі боряться за крісло керманича КП «Комунальники».

На директора КП «Аеропорт-Хмельницький» претендують громадський активіст Сергій Мороз, головний бухгалтер аеропорту Іван Мусіюк, екс-інженер “Поділля-Авіа” Віктор Гончар.

За кермо “Облпалива” змагаються діючий т.в.о директора Сергій Пищур, начальник відділення “Фідобанку” Геннадій Костик і громадський активіст Сергій Мороз.

Керувати обласною фірмою “Кіновідеопрокат” хочуть нинішний т.в.о директора Олександр Стахурський, Наталія Мороз, приватний підприємець Петро Стецюк і екс-депутат міської ради, директор ТОВ “Піраміда” Андрій Олесь.

На думку член конкурсної комісії Бойка, зміна моделі з відбору кандидатів є правильною (раніше голова обласної ради призначав розпорядженням на керівну посаду визначену людину, яка потім затверджувалася депутатами ради на пленарному засіданні сесії – НГП). При цьому, обранець бачить головну проблему – це кадровий голод та важке економічне становище окремих комунальних підприємств. Звідси спостерігається низька конкуренція на вакантні керівні посади.

Остаточне рішення щодо переможців має поставити комісія 14 липня під час самого конкурсу. Далі нових керівників голосуванням повинні підтвердити депутати ради на черговій сесії 28 липня.

Нагадаємо, що 21 квітня депутати обласної ради ухвалили Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Сергій Мороз – ЖАХ, РОЗВАЛИТЬ ВСЕ ЩО ЗБУДОВАНО.

  2. Знайомимося – село #Денихівка на Київщині! #Сільський_Ревізор відвідав та оцінив місцеву школу, дитсадки, будинок культури, дільничну лікарню, сільраду, магазини, церкву тощо. Фото, відео, коментарі жителів та управлінців за посиланням: http://agropolit.com/selskij-revizor/132-silskiy-revizor-denihivka
    #самоврядування #пізнавальне

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.