У Хмельницькому може з’явитись нова тролейбусна лінія

У найближчі роки в Хмельницькому може побільшати тролейбусних маршрутів. Нову контактну мережу прокладатимуть по вулиці Толстого або ж продовжуватимуть маршрут №15 у мікрорайоні Дубове. За словами директора КП “Електротранс” Віктора Паламарчука, гроші на цей проект вже закладаються, а міський голова поставив конкретну задачу відкривати нові маршрути.

“Наскільки мені відомо, за результатами перевиконання бюджету за перше рівріччя буде виділено 250 тисяч гривень на розробку проектно-кошторисної документації для прокладання нового маршруту. Наразі не знаємо, як він піде, проте є два варіанти: від Кам`янецького мосту по вулиці Толстого, Маршала Красовського з поворотом на вулицю Чорновола і виходом на Трудову та поворотом в центр чи на Ракове. Або ж це буде продовження контактної мережі маршруту №15 в Дубове, що піде повз обласну лікарню”, – зазначив у коментарі НГП директор КП Електротранс Віктор Паламарчук.

Можливі напрямки для прокладення нової контактної мережі для тролейбусів

Можливі напрямки для прокладення нової контактної мережі для тролейбусів

За його словами, в управлінні транспорту та зв’язку планують дослідити пасажиропотік і на підставі цих даних прокласти новий маршрут. Є дуже багато звернень від мешканців міста про необхідність запуску тролейбуса на вулиці Толстого.

За попередніми підрахунками вартість цього проекту може досягнути 50-60 мільйонів гривень. Паламарчук зазначає, що такий дороговартісний проект ймовірно буде реалізовуватись декілька років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.