Джерельна вода у Славуті відповідає нормам, але пити її не бажано

Фахівці хіміко-бактеріологічної лабораторії Славутського УВКГ провели відбір проб та лабораторні дослідження води з 12 природних джерел Славути. Вода з усіх джерел відповідає ДСанПіну 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Про це повідомляє сайт Славутської міської ради.

Разом із тим, слід зазначити, що природні джерела не можуть систематично використовуватись населенням для питних потреб, оскільки вони не є джерелами централізованого водопостачання і відповідно не мають обслуговуючого персоналу. Для таких джерел не встановлені зони санітарної охорони, в межах яких забороняється господарська діяльність.

В зв`язку з цим, якість води з таких природних джерел має нестабільні показники, які залежать від багатьох факторів техногенного та природнього характеру (санітарно-хімічні та санітарно-мікробіологічні показники можуть коливатися інколи протягом одного тижня), що робить її непридатною для споживання людиною і може призвести до виникнення гострих кишкових інфекцій бактеріальної та вірусної етіології, ряду інфекційних захворювань.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.