У Славуті встановлять стелу пам’яті Героїв АТО

На позачерговому засіданні виконавчого комітету Славутської міської ради було підтримано ініціативу міськрайонних громадських організацій «Солдатські матері Славутчини» та «Славутське міськрайонне об’єднання учасників бойових дій в зоні АТО» щодо встановлення малої архітектурної форми (стели пам’яті Героїв АТО Славутчини). Про це повідомляє прес-служба Славутського МВК.

Наразі виконавчим комітетом Славутської міської ради приймаються пропозиції стосовно ескізу стели.

Ескіз бажано виконати у вигляді графічного зображення, вказавши масштаб, габаритні розміри, специфікацію матеріалів, вагу конструкції, а також дані по фундаменту.

Наробки можна надавати до управління інформаційного забезпечення та внутрішньої політики виконавчого комітету Славутської міської ради за адресою: вулиця Соборності 7, кабінет №12, або надсилати в електронному вигляді на info-mvk@ukr.net Кінцевий термін поданння пропозицій – 20 липня 2016 року. Телефони для довідок: 2-11-67 та 7-05-05.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.