Бюджети територіальних громад Хмельниччини виросли на третину

За піврічними підсумками до місцевих бюджетів Хмельниччини спрямовано 1 мільярд 506 мільйонів гривень податкових платежів. Що на 526 мільйонів гривень, або на 54 відсотки більше січня-червня минулого року. Про це повідомляє ДФС у Хмельницькій області.

Завдання місцевих рад краю виконано на 137 відсотків, додатково у розпорядження територіальних громад отримано 404 мільйони гривень податків та зборів.

За півріччя забезпечено виконання усіх бюджетоформуючих платежів до місцевих скарбниць. Так, з доходів працюючих подолян надійшло 867 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Другою за величиною наповнення бюджетів територіальних громад став податок на майно, сумарна величина якого склала 242 мільйони гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Знайомимося – село #Денихівка на Київщині! #Сільський_Ревізор відвідав та оцінив місцеву школу, дитсадки, будинок культури, дільничну лікарню, сільраду, магазини, церкву тощо. Фото, відео, коментарі жителів та управлінців за посиланням: http://agropolit.com/selskij-revizor/132-silskiy-revizor-denihivka
    #самоврядування #пізнавальне

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.