Бюджети територіальних громад Хмельниччини виросли на третину

За піврічними підсумками до місцевих бюджетів Хмельниччини спрямовано 1 мільярд 506 мільйонів гривень податкових платежів. Що на 526 мільйонів гривень, або на 54 відсотки більше січня-червня минулого року. Про це повідомляє ДФС у Хмельницькій області.

Завдання місцевих рад краю виконано на 137 відсотків, додатково у розпорядження територіальних громад отримано 404 мільйони гривень податків та зборів.

За півріччя забезпечено виконання усіх бюджетоформуючих платежів до місцевих скарбниць. Так, з доходів працюючих подолян надійшло 867 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Другою за величиною наповнення бюджетів територіальних громад став податок на майно, сумарна величина якого склала 242 мільйони гривень.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Знайомимося – село #Денихівка на Київщині! #Сільський_Ревізор відвідав та оцінив місцеву школу, дитсадки, будинок культури, дільничну лікарню, сільраду, магазини, церкву тощо. Фото, відео, коментарі жителів та управлінців за посиланням: http://agropolit.com/selskij-revizor/132-silskiy-revizor-denihivka
    #самоврядування #пізнавальне

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.