Роман Мацола – лідер рейтингу депутатів-мажоритарників

За сукупністю показників законодавчої роботи та активності у межах свого виборчого округу в травні лідирує представник Хмельницької області Роман Мацола, він же є лідером за законодавчою активністю. Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

Опорівці вже кілька місяців досліджують роботу 105 народних депутатів України, обраних по мажоритарним округам, на предмет їх законодавчої роботи та активності в окрузі. Роман Мацола, за підсумками травня, отримав найвищі бали, а його роботу визнано кращою з усіх депутатів-мажоритарників України, які потрапили у дослідження.

За кожен з 18 критеріїв активностей депутатів у травні ОПОРА виставила оцінки, які були просумовані та склали два базових бали депутатів за дві категорії – законодавчу роботу та роботу у виборчому окрузі. Зазначені бали були переведені у дві оцінки депутатів за 100-бальною шкалою, орієнтуючись на найкращі місячні результати у кожній з категорій (яким було присуджене значення у 100 балів). Підсумкова оцінка депутата була складена на 70%  з оцінки депутата за законодавчу активність та на 30% з оцінки за роботу у окрузі. На основі отриманих результатів ОПОРА сформувала три типи рейтингів 105 депутатів за травень місяць 2016 р.: за показником законодавчої активності, за показником роботи у/для округу та за сукупністю усіх показників.

Проаналізувавши всі дані за травень, «ОПОРА» поставила члена фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Романа Мацолу на 1 місце. До речі, в одному з попередніх місяців дослідження Роман Миколайович був другим, і постійно тримається серед кращих. При цьому варто зважити, що Роман Мацола вперше був обраний до Парламенту і ще не має великого політичного досвіду. Але, як видно з результатів дослідження, дуже старається.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

    • да….дуже цікава інформація….варто задуматися….досвіду не має ….зате має дуже багато грошей…і тісно повязаний з російським бізнесом….КАПЕЦЬ -одним словом…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.