Потрібно терміново переглянути тарифи і зняти соціальну напругу – нардеп

Підвищення тарифів на 75-90% при сьогоднішній економічній ситуації в країні виглядає, як знущання над людьми. Таку думку в ефірі одного з телеканалів висловив народний депутат Сергій Лабазюк.

«Всі розуміють, що нинішні тарифи не працюють і люди з осені не зможуть їх сплачувати. Субсидій на всіх не вистачить. Тому іншого виходу, ніж переглядати тарифи, просто немає. Потрібно зняти соціальну напругу і збалансувати ціноутворення», – зазначив нардеп.

При цьому С. Лабазюк нагадав, що багаторазове підвищення тарифів економічно необґрунтовано.

«Якщо зростання і має бути, то воно має бути обґрунтованим і посильним для людей. Має бути ситуація, коли велика частина населення зможе оплачувати ці тарифи і лише 10-15 % претендувати на субсидії. А так виходить, що 80% людей, з урахуванням комунальних тарифів, сьогодні виявилися просто за межею бідності», – підкреслив політик.

Нардеп додав, що депутатська група «Воля народу» неодноразово наполягала на прийняті змін щодо індексації зарплат і пенсій на рівень інфляції.

«На жаль, влада єдине, що поки робить – заграє з МВФ для отримання чергового траншу, який знову ж таки піде на проїдання, а не на реальні зміни і зробить людей ще більшими заручниками ситуації», – сказав нардеп.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.