Симчишина визнано найактивнішим борцем з корупцією серед інших мерів України – соцопитування

Міська влада Хмельницького докладає найбільше зусиль для подолання корупції порівняно зі всіма обласними центрами України.

Про це свідчать результати Всеукраїнського муніципального опитування, проведеного соціологічною компанією “Рейтинг” за підтримки уряду Канади та американського Міжнародного республіканського інституту.

Респондентам поставили запитання “Як ви думаєте, ваша міська влада докладає зусиль, щоб покласти край корупції на рівні муніципальної влади?”. Зі значним відривом лідирує м. Хмельницький. 44% містян відповіли “так”, 32% – “ні”, не змогли відповісти 24%.

577e34680352b

Далі зі значним відривом йдуть Одеса (37%), Чернівці (37%), Івано-Франківськ (33%), Дніпропетровськ (33%). Найгірша боротьба із корупцією у м. Сєвєродонецьк (тимчасовий адмінцентр Луганщини) – 6% та у м. Херсон (12%).

Загалом, відповідно до результатів дослідження, 63% опитаних вважають актуальною для своєї місцевої влади проблему корупції, і лише 1% вважає, що насправді такої проблеми немає.

Крім цього, на запитання “Чи пишаєтесь своїм містом”, 35% хмельничан відповіли “Однозначно так”; 42% сказали “Дещо”. 15% відповіли “Однозначно ні”. За цим питанням Хмельницький посів третю сходинку внизу соціологічного зрізу.

Дані зібрали у 24 містах України (Київ та усі обласні центри; у Донецькій області – Маріуполь, у Луганській – Сєвєродонецьк) за допомогою face-to-face інтерв’ю вдома у респондентів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. Звичайно, найефективніше боротись із корупцією це – очолити її

  • Так так в мера Одеси є навіть російський паспорт друге місце то в нашого наверно і Росії і гондурасу рейтинг дибілкуватий і вірять в нього тільки каструлеголові

 2. схем немає це правда.

  • Та адекватен? Нет схем))) В это может поверить только довбень бестолковый.

  • Схема одна приступа брав золотом мельник землями а симчишин тільки доларом накрайняк квадратними метрами

 3. Просто не має інформації, всі на концертах…

 4. Так працює Свобода

 5. Дивно що писаки симчишина мовчать який він сонцесяйний. Мабуть ще не відійшли від Купальської ночі.

  • Купальська ніч була 6 липня. А що тут писати. Все наяву. Впевнене перше місце.

 6. всі хто ходив до Симчишина знає, що за хабарі він вигонить з кабінету.

 7. щиро радий за нашого мера

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.