У Кам’янці планують співпрацювати з Німеччиною

Цими днями в Київській міській державній адміністрації проходить перший круглий стіл “Партнерство з містами Німеччини”, в якому беруть участь і кам’янчани. Про це повідомляє сайт Кам’янець-Подільської міської ради.

Ця зустріч має дати початок спільному німецько-українському проекту, започаткованому з ініціативи Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Наразі лише 46 місцевих рад України співпрацює з містами Німеччини. Проте потенційних напрямків співробітництва, тим більше, за фінансової підтримки BMZ, існує дуже багато. Метою зібрання є поглиблення діючих зв’язків, обмін ноу-хау, використання німецького досвіду децентралізації та управління в місцевому самоврядуванні, вивчення (презентація) фінансових інструментів українським громадам для покращення діючих і створення нових зв’язків.

Кам’янець-Подільську міську раду представляє директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема. «Нашому місту було б цікаво попрацювати з німецькими колегами в плані поліпшення комунальних послуг, розвитку електронного урядування, освітнього обміну, спільних культурно-мистецьких заходів, пам’яткоохоронної діяльності, туризму, охорони здоров’я», – повідомляє Альона Кузема.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Ви проживаєте в об’єднаній громаді? Чи може хтось з ваших друзів живе в об’єднаній громаді чи такій, що збирається #добровільно об’єднуватися? Тоді не зволікайте і використайте матеріали #правова_допомога за посиланням: http://despro.org.ua/otg/ #FB

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.