ТОВ НВА «Перлина Поділля» компенсувало бюджету Ізяслава майже півмільйона гривень

Вжитими Шепетівською місцевою прокуратурою заходами   бюджет  міста Ізяслав  поповнено   на  410  тис. гривень. Ці кошти сплачено товариством з обмеженою відповідальністю НВА «Перлина Поділля» в якості  збитків, завданих за використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів.

Про стягнення зазначеної суми прокуратура раніше звернулась із позовом до господарського суду Хмельницької області, яким позовні вимоги повністю задоволено.  Підставою стало те, що ТОВ для обслуговування низки власних адміністративних будівель та споруд в Ізяславі безоплатно використовувало земельну ділянку площею майже 7 га. Зокрема, упродовж тривалого часу жодних дій щодо оформлення документів, які посвідчують право на користування земельною ділянкою комунальної власності, товариство не здійснювало, чим завдало збитків територіальній громаді міста.

Як підтвердив заступник керівника місцевої прокуратури Вадим Вітрук, сільськогосподарське підприємство уже перерахувало всю вказану суму до міського бюджету. Крім того, товариство завершує оформлення належним чином правовстановлюючих документів на землю.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.