У Хмельницькому презентували асфальтний завод потужністю 50 т

У Хмельницькому з’явився новий асфальтний завод, що зможе конкурувати з іншими підприємствами області. На нього виділено 3,5 млн бюджетних коштів, також частину витрат покрило саме комунальне підприємство.

На встановленій виробничій лінії асфальт буде більш якісним, оскільки процес подачі складових регулюється комп’ютером.
Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Також лінія значно екологічніша: якщо раніше з труб йшов чорний дим, що вкривав всі дальні Гречани, то тепер з труби йде пара, а пил затримується у водних фільтрах, зазначив завідуючий цехом комунального підприємства з будівництва а експлуатації автомобільних доріг Олександр Богатюк.
Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Впродовж однієї години нова асфальтно-бетонна лінія може виробити до 50 тонн асфальту.

Крім цього, комунальники придбали два багатофункціональних транспортних засоби вартістю 3 млн 339 тисяч гривень. Літом вони поливатимуть зелені насадження, а зимою розтрушуватимуть пісок та зможуть розгортати та чистити сніг. Міський голова Олександр Симчишин зазначив, що наразі у Хмельницькому є 8 машин з об’ємом кузова 8-10 кубів для нормальної та очистки вулиць зимою необхідно 12. За його словами, планується закупити ще 2-3 таких транспортних засоби на 2017 рік.
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Новий асфальтний завод, нова техніка, нові машини. Чому не написати, що нарешті місто отримало владу, яка працює. Яка ремонтує, будує.
    Ці люди півроку, а за півроку в місті більше роботи зроблено ніж за 10 років до того.

    • Был бы Чернылевский сейчас мером-ты же кричал бы что нечего не делается

      • А що робилося за рік Лисого? Нічого. Чим відзначився. Нічим. Ні проекту ні результатів. Ноль! Тільки містобудівні на всі будівлі пороздавав. Мельник за 8 років роздав менше чим Костя за рік. Всі скандальні забудови 2014-2015 рік. І вся робота.

    • Оглядач, не лести нашій владі, ти ж не риг 🙂

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.