Будівельне підприємство незаконно оформило право користування земельною ділянкою у Шаровечці площею майже 3 га

Ще у 2012 році за позовом органів прокуратури Хмельницької області господарським судом скасовано державний акт на право постійного користування земельною ділянкою площею майже 3 га, виданий з порушеннями закону будівельно-монтажному об’єднанню, що розташоване на території Шаровечківської сільської ради.

Однак, достовірно знаючи про це, службові особи об’єднання, з використанням своїх повноважень з метою одержання для підприємства неправомірної вигоди, подали для реєстрації скасований державний акт. Внаслідок цього за будівельно-монтажним об’єднанням безпідставно зареєстровано право постійного користування зазначеною земельною ділянкою, вартість якої становить понад 2,2 млн грн. Такими незаконними діями спричинено тяжкі наслідки територіальній громаді села.

Як повідомив керівник Хмельницької місцевої прокуратури Валерій Заяц, за вказаним фактом до ЄРДР внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, що спричинило тяжкі наслідки) КК України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює територіальний відділ поліції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.