“Засланого” прокурора Мартинюка повернули до Хмельницького

Генпрокурор Юрій Луценко звільнив прокурора Тернополіської області Олександра Мартинюка і перепризначив на нижчу посакду.

Як зазначено у наказі Генпрокурора, пана Мартинюка 5 липня призначено на посаду заступника прокурора Хмельницької області.

f71615a539dd5b5acda43bc87b852873_XL

 

За даними сайту “Тернополяни”, останній рік Олександр Мартинюк очолював Тернопільську обласну прокуратуру, а до того був заступником обласного прокурора. Ще раніше – очолював Хмельницьку міську прокуратуру. Призначений він був ще у вересні 2011 року одіозним генпрокурором Віктором Пшонкою, переведений в обласну прокуратуру, а вже у червні минулого року став прокурором.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. может уже новые замы прокурора наведут порядок у нас в кардиодиспансере, а то главрач Кланц делает приемы людей с 9 до 12 и 16 до 19. за деньги прием 200гр и напрявляет больных на операции в обласную больницу где главрач его тесть Флаксенберг. Стоимость операций от 10 тисяч до 150 тисяч где справедливость. Больные покупают только лекарств до 30 тисяч. Где Конституция Украины, что в государственых и комунальных лечение бесплатно. Работы у Вас господа прокуроры полно и пора разогнать этих ворюг Кланца и Флаксенберга а также ихнего покровителя Цуглевича Вперед!

  2. Що написано все правда. Заввідділенням кардіохірургіі в обласній лікарні не може сам вирішувати. Кланца приходить до нас в хірургію іробить прийом людей і робить операціі у цей час Кланц повинен виконувати обовязки головного лікаря кардіодиспансера А Кланц робить операціІ у нас в обласнй лікарні. Флаксенберг тесть Кланца і дозволяє робити все і прикриває смертність хворих Кланца. Для правоохороних органів роботи не початий край. Успіхів Вам в справедливості. СЛАВА УКРАІНИ!

  3. Був на прийомі у Кланца — мразь ще та.Висидів у черзі 3 години, щоб попасти до Кланца на консультацію, так він таку ціну загнув, що краще і дешевше померти. Я думаю, що прокуратура та антикорупційне бюро розбереться з тарифами горе лікаря Кланца.

  4. Цены на операции у Кланца сильно завышены и с этим надо бороться. Откуда у бедного доктора Кланца 3( три) автомобиля у него Таурег(0333) и Мультиван (7075) и у жены джип. Давайте больше помогать Этим ворам Кланца, Флаксенбергу и ихнему покровителю Цуглевичу.

  5. Нє ну скільки можна воду каламутити в ступі про тих Кланців іписати анонімні коментарів в НГП! ПИШІТЬ ЗАЯВИ В ПОЛІЦІЮ, ПРОКУРАТУРУ! Конкретно! Хай розбираються! А то коментувати всі герої, напиши скаргу – побачим як ці прокурори розберуться.

    • не буде розбиратися прокуратура з цими заявами…(вже не одна людина писала ) а просто попросить забрати заяву….ворон ворону око не виклює….

    • Олеся самі прийдіть у кардіодиспансер і побачите, як працює Кланц і люди скажуть скільки Кланц бере за операціІ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.