Найбільший в Україні парк атракціонів планують будувати в Хмельницькому!

«Кіт в мішку» – не їх стиль!

Бізнес таки може бути соціально відповідальним! Приємно, що саме хмельницькі підприємці та інвестори наочно продемонстрували це на практиці чи не вперше в новітній історії нашого краю. Причому відразу у двох аспектах!

А сталося це на презентації амбітного і вкрай важливого практично для кожного хмельничанина проекту – «Європа Парк Україна.», яка пройшла  5 липня у приміщенні Торгово-промислової палати області. Презентовано будівництво амбітного парку атракціонів та спорту, аналогів якому в Україні сьогодні не існує.

image-0.02.01

Для початку, варто зазначити,  що й презентацією в класичному вигляді назвати цей захід можна навряд чи. Бо автори проекту не сховалися за відео- та фотопрезентацією чи гарними буклетами, які передбачає класичний формат події. До того ж,  запросили не лише журналістів. Вони наважилися на доволі сміливий крок – організували гостру й предметну дискусію з представниками громадськості,  активістами та  окремими громадянами, які, наче Баба Яга,  завжди «проти»!

Отож, аспект перший. Авторам проекту та інвесторам не байдужа думка громадськості про їх дітище. Можна було сховати все за високим парканом, завершити будівництво та поставити жителів міста перед фактом: «Все вирішили без вас!». Таких прикладів багато і в нашому місті, і загалом по країні. Та ми стали свідками зовсім іншого і, сподіваюся, тепер уже традиційного підходу бізнесу до співпраці з громадою – спочатку відверте і прозоре обговорення, а вже потім – реалізація. І ніяких «котів у мішку»!

І другий аспект. Представник одного з інвесторів повідомив, що виділить з власної ініціативи 20 квартир новобудові для сімей загиблих учасників АТО і для самих захисників нашої країни. Війна стала невід’ємною частиною нашого життя і  залишатися байдужими до цього є неможливим для кожного українця.

Змінюється країна, змінюється психологія людей і їх розуміння відповідальності і необхідності участі у розбудові власної країни, її захисті від зовнішніх та внутрішніх ворогів.

І лише спільні зусилля – держави, свідомих громадян та соціально відповідального бізнесу – є запорукою нашого успіху та подальших перемог.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Таке щось.

  2. Жодного прізвища чи назви організації, нічого конкретного. Оце наче розповіли про свій сон або заповітну мрію. Не переконали. Як на мене, то схоже, що хочуть набрати землі біля річки під забудову, торгові місця і стоянки, але якщо додати два спортивних майданчика і колесо огляду з гучним “немає аналогів в Україні”, то вже можна представити це як розважальну зону для всіх мешканців міста.
    Nope.

    • Я теж звернув увагу, що під ширмою соціальності там розмістять ТРЦ і паркінги. Бізнес соціальним в принципі не буває, особливо український.

      Під це діло багато зелені знищать.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.