У Деражнянському районі директор школи заплатив штраф за працевлаштування своєї доньки

Керівник одного з сільських навчально-виховних комплексів Деражнянського району прийняв на роботу сторожем та в подальшому перевів на посаду помічника вихователя свою доньку.

За вказаним фактом Деражнянським відділом Хмельницької місцевої прокуратури складено протокол про вчинення ним адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, за частинами 1 і 2 ст.172-7 КУпАП.

Як зазначив начальник відділу Павло Маслюк, правопорушення полягали в тому, що директор закладу всупереч антикорупційним вимогам не повідомив свого безпосереднього керівника – відділ освіти і науки райдержадміністрації, про реальний конфлікт інтересів та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, видавши кадрові накази стосовно близької особи.

Постановою районного суду директора навчально-виховного комплексу визнано винним у вчиненні зазначених адмінправопорушень та накладено стягнення у виді 3400 гривень штрафу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. таких директорів по області десятки…а то і сотні…показовий виступ зробили…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.