У Дунаївцях запрацювала перша поліцейська станція в області

Сьогодні у смт Дунаївці розпочала роботу перша поліцейська станція в області.

Як повідомили у секторі комунікації ГУ Національної поліції в області, основне призначення поліцейської станції — місце для постійної дислокації груп реагування патрульної поліції. На ній працюватимуть старший дільничний офіцер та інспектор ювенальної превенції.

Фото прес-служби обласної поліції

Фото прес-служби обласної поліції

Будинок, у якому розташована станція, складається з двох частин – службової та житлової. Службова частина включає в себе службові кабінети, кімнату для прийому громадян, кімнату для затриманих і кімнату для відпочинку членів ГРПП. У житловому приміщенні матиме можливість мешкати дільничний офіцер у разі відсутності власного житла на дільниці обслуговування.

Фото прес-служби обласної поліції

Фото прес-служби обласної поліції

Поліцейська станція у смт Дунаївці обслуговуватиме 17 населених пунктів, у яких проживає понад 12 тисяч мешканців. Місце її розташування обране таким чином, щоб група реагування, яка у момент надходження виклику перебуває на базі, могла у найвіддаленішу від станції точку обслуговування дістатися упродовж 15-20 хв.

У прес-службі обласної поліції додали, що відкриття таких поліцейських станцій заплановано у курортному містечку Сатанів Городоцького району, с. Війтівці Волочиського району та с. Жердя Чемеровецького району. А у перспективі — відкриття таких станцій у кожному районі області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Цю хату вже відкривали як Будинок шерифа в 2004 році))) І селили туди із дружиною і двома дітьми дільничного інспектора, капітаа міліції Олега Павлова))) Так писала тоді преса…
    Нічого видно не помінялось)))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.