Суд арештував майно екс-нардепа Шпака і його сина вартістю 50 мільйонів гривень

Суд арештував майно екс-нардепа Василя Шпака та його сина – екс-голови правління НАК “Украгролізинг”, підозрюваних у привласненні понад 100 мільйонів гривень держкоштів.

Про це повідомив керівник спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, інформує канал 24.

“Прогрес в справі батька і сина Шпаків: Василя Федоровича та Миколи Васильовича. САП затвердила обвинувальний акт і направила його до суду. Накладено арешти на майно підозрюваних на суму близько 50 мільйонів гривень. До цього ця справа протягом трьох років розслідувалася органами прокуратури, неодноразово закривалася. Ми з великими труднощами витребували її в ГПУ, і в встановлені законом терміни завершили. Так буде і надалі”, – написав Холодницький.

Фото inshe.tv

Фото inshe.tv

Він нагадав, що Шпак протягом 2000-2002 року був членом парламентського комітету з питань бюджету. Він мав вплив на розподіл державних грошей, в тому числі на фінансування ПАТ НАК “Украгролізинг”.

За словами Холодницького, висновок експертизи свідчить, що розмір завданих державі збитків становить понад 114 мільйонів гривень.

Батько і син Шпаки звинувачуються в тому, що вони своїми діями розтратили і заволоділи чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. І ШПАКИ ПОЛЕТІЛИ У ВИРІЙ. ..

    • Шпаки наїлись ягід на 50 лімонів! Та полетять скоро на схід……до московії…. бо мабуть ще заберуть…..”ягід”…..

  2. нехай краще копають-вспливе Лабазюк

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.