Голови РДА Хмельниччини можуть поєднувати держслужбу і депутатство – Нацдержслужба

Заступник голови Національного агентства України з питань державної служби Андрій Заболотний дав роз’яснення щодо сумісництва посад голів місцевих державних адміністрацій й депутатів обл/райрад.

Про це йдеться у його відповіді на інформаційний запит.

До прикладу, у Хмельницькій області нараховується 10 сумісників. Це – голова Красилівської РДА Ніла Островська (обрана депутатом облради від “БПП “Солідарність”), голова Ізяславської РДА Борис Яцков (депутат облради від “БПП “Солідарність”), голова Віньковецької РДА Віталій Лелюк (депутат Віньковецької райради від “БПП “Солідарність”), голова Волочиської РДА Володимир Сергійчук (депутат Волочиської райради від “БПП “Солідарність”), голова Дунаєвецької РДА Олександр Бернашевський (депутат Дунаєвецької райради від “БПП “Солідарність”), голова Кам’янець-Подільської РДА Василь Сукач (депутат Кам’янець-Подільської райради від “БПП “Солідарність”), голова Старокостянтинівської РДА Сергій Фесун (депутат Старокостянтинівської райради від “БПП “Солідарність”), голова Теофіпольської РДА Юрій Маєвський (депутат Теофіпольської райради від “БПП “Солідарність”), голова Хмельницької РДА Леся Коменда (депутат Хмельницької райради від “БПП “Солідарність”), голова Чемеровецької РДА Олег Батюк (депутат Чемеровецької райради від “БПП “Солідарність”).

“Оскільки конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані, а також з урахуванням статті 58 Конституції України щодо незворотності дії в часі законів та інших нормативно-правових актів, на думку Нацдержслужби, на осіб, які на день набрання чинності Законом є депутатами місцевої ради в результаті обрання їх до ради, відповідно до законодавства про місцеві вибори, не поширюється дія статті Закону (“Про державну службу”) на строк, встановлений Конституцією України, або до строкового припинення повноважень депутата місцевої ради або рад”, – пояснив Заболотний.

11

12

Як відомо, заяви на звільнення з посиланням на новий закон про держслужбу наприкінці квітня написали окремі голови облдержадміністрацій та голови РДА, які були задоволені Президентом Петром Порошенком.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. То нахер було ці закони піарити ? що вже- буде тепер по справедливому…. буду: депутатом, адвокатом, головою рда, і бізнес сімейний замучу, …… і кругом справлятись буду….
  БАРАККККК…ПОВНИЙ…..

 2. Конст суд вернул Яныку полномочия а этот чиновник тоже по своему трактует закон – кто ка хочет так и дрочит- никогда здесь порядка не будет- закон принимала верховна рада- а какой-то левый чинуша его трактует

 3. а ще вони в собі чудово поєднуєть бізнесові навики примноження капіталу)

 4. Містом Красилів керує Ніла Островська як своїм…. без її команди тут і копійка не пройде….
  А міський голова жовтан без дозволу Островської навіть у туалет вийти “попісяти”….. не має права! Як
  І це нажаль гірка правда!
  От така у нас влада шановні “ручна”……

  • У НІЛИ ВАСИЛІВНИ РОДИЧ ВХОЖИЙ ДО ПРЕЗИДЕНТА….ТАК ЩО “КРИША” ОГО ГО…ТОМУ І КЕРУЄ І РАЙОНОМ.. І КРАСИЛОВОМ…І ХМЕЛЬНИЦЬКИМ…І ОБЛАСТЮ..ОСЬ ТАКА У НАС ВЛАДА..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.