Держекоінспекція Кам’янця-Подільського приховала факт незаконної порубки дерев на території “Смотрицького каньйону”

Прокуратурою Хмельницької області спільно з працівниками СБУ в області  виявлено, що службові особи державної екологічної інспекції в інтересах приватного підприємства та одного з підрозділів Кам’янець-Подільської міської ради, з метою приховання завданих довкіллю збитків та уникнення відповідальності за знесення зелених насаджень і пошкодження пам’ятки природи, внесли неправдиві відомості в офіційні документи.

Зокрема, не відобразили в актах обстеження факт незаконної порубки 303 дерев, знесення самосіву та зняття важкою технікою  ґрунтово-рослинного покриву на 5 га землі в межах геологічної пам’ятки природи загальнодержавного значення «Смотрицький каньйон». Натомість, зафіксували лише незаконне знесення 10 сухостійних дерев і знищення самосіву на площі 1 гектар.

Приховавши обсяг порушень, службові особи держекоінспекції склали завідомо недостовірний розрахунок розміру заподіяної шкоди –  близько 100 тис гривень, при цьому занизивши її дійсний розмір на більш як 260 тис гривень, чим спричинено державі тяжкі наслідки.

Прокуратурою області за вказаним фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення, що спричинило тяжі наслідки, розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 КК України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. правильніше було б в назві написати “Держекоінспекція в Кам`янці-Подільському” . Але суть зрозуміла. А скільки ще службові особи держекоінспекції понаскладали завідомо недостовірних розрахунків розміру заподіяної шкоди????? Знає тільки один………І поки ще не знає прокуратура. Але не буває нічого довго тайним в один день все стане явним!!!!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.