Відсьогодні на Хмельниччині удвічі подорожчали гаряча вода і тепло

В Україні з 1 липня подорожчали послуги з централізованого гарячого водопостачання та опалення, що пов`язано з встановленням єдиної ціни на газ для населення і підприємств теплокомуненерго на рівні 6,8 тис. грн за тисячу кубометрів.
Відповідні рішення раніше були прийняті Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

Споживачі МКП “Хмельницьктеплокомуненерго” платитимуть 69,49 грн за кубометр гарячої води за умови наявності рушникосушки в квартирі, а без рушникосушки плата за кубометр води становитиме 64,05 грн.

Клієнти КП “Південно-західні тепломережі” платитимуть, відповідно, 65,28 і 60,20 гривні за кубометр гарячої води.

Однак на Хмельниччині найбільше за гарячу воду платитимуть мешканці Волочиського і Старокостянтинова. За даними НКРЕП, споживачі Волочиське КП ТМ “Тепловик” за кубометр гарячої води за умови наявності рушникосушки в квартирі платитимуть 83,28 грн, а без рушникосушки плата за кубометр води – 77,68 грн.

Фото tv4.te.ua

Фото tv4.te.ua

Споживачам КПЕТГ “Тепловик” Старокостянтинівської міської ради гаряча вода (за наявності рушникосушки) коштуватиме 80,45 грн за кубометр і 74,35 грн за кубометр (без рушникосушки).

Кам’янець-Подільське КП “Міськтепловоденергія” відпускатиме гарячу воду населенню (за наявності рушникосушки) за 74,44 грн за кубометр і 68,98 грн за кубометр (без рушникосушки).

Нагадаємо, що Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, на тлі встановлення з 1 травня єдиної ціни на природний газ для населення у розмірі 6879 грн/тис. куб. м підвищила з 1 липня тарифи на централізоване теплопостачання та гарячу воду в Україні у середньому на 75-90%.

27 квітня під час прийняття рішення Кабміну щодо ціни на газ перший віце-прем`єр-міністр України Степан Кубів і міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик відзначили, що встановлення такої ціни поставить крапку у спекуляціях на газовому ринку країни.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. самі дешеві тарифи в Хмельницькому. по всій Україні

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.