Звільнений з посади голова Шепетівської РДА незаконно передав в оренду землі вартістю 2 млн. грн

Прокуратура Хмельницької області виявила, що розпорядженням колишнього голови Шепетівської райдержадміністрації у січні 2015 року передано в оренду фермерському господарству понад 57 га не витребуваних земельних часток (паїв), що розташовані за межами населених пунктів, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.  На підставі цього  розпорядження між РДА та фермером укладено договір оренди зазначених земель.

Як з’ясувалось, земельна ділянка свого часу при розпаюванні на частки між членами колишнього колгоспу не розподілялася. А тому райдержадміністрація неправомірно, з метою ухилення від дотримання конкурсних засад, передала землю фермерському господарству.

Окрім того, на момент прийняття розпорядження керівника РДА уже два тижні було звільнено із займаної посади Президентом України.

Усі ці обставини були підставою звернення прокуратури області до господарського суду з позовом про визнання недійсними розпорядження райдержадміністрації та укладеного на його підставі договору оренди земельної ділянки площею більше 57 га, нормативна грошова оцінка якої становить  майже 2 млн гривень. Рішенням суду позовні вимоги прокуратури повністю задоволено, а отже землю доведеться повертати державі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Ті факти, що голова був від “Свободи” і передав землю сам собі, звичайно ж не важливі!

  2. Піндосом виявився ставленик революції гідності та очільник місцевого осередку ВО Свобода Микола Дорощук, який п`ятою бив себе у груди під виступів перед людьми і вихвалявся своєю кришталевою чесністю. Земельку ту передано було фермеру-власному сину, який лише формально керував господарством коли татко очолював РДА. Ось вони і є суче племя!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.