І знову на ровер: хмельничанок запрошують на рожевий велопарад

Велопарад у відтінках рожевого відбудеться 5 червня. Збір о 17:00 годині біля кінотеатру Шевченка. Це буде вже четвертий дівочий велопарад у Хмельницькому. До цього велосипедистки їздили у компанії м’яких іграшок,  прикрашали велосипеди живими квітами та вдягали вишиванки та віночки з польових квітів на свято Івана Купала.

Головна організаторка дівочих велопарадів Ольга Брила каже, що довго міркувала над темою цього заїзду.

“На перший погляд така тема дуже банальна. Однак мені здається, що зі сторони рожева велоколона виглядатиме дуже мило. Наче дві несумісні речі: міцні, надійні велосипеди та тендітні, ніжні, трішки мрійливі леді. Саме контраст підкреслюватиме наше гармонійне співіснування”, – каже Ольга.

Парад проїде центральними вулицями міста та буде не складним. Його зможуть подолати всі учасниці.

Організатори просять велосипедисток обирати зручне вбрання для велопараду та знайти тонку межу між красою та комфортом. Категорично не рекомендується обирати одяг з “летючими” елементами, що можуть застрягти у ланцюгу чи зажуватись гальмами. Також любителькам двоколісного транспорту радять не вдягати високі підбори, оскільки зазвичай вони суттєво зменшують стійкість  та здатність маневрувати на дорозі. Хоча якщо ви досвідчена велосипедистка та зможете педалити навіть на шпильках – ласкаво просимо. Головне – не створювати аварійних ситуацій для себе та інших.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.