У Симчишина хочуть очистити центр Хмельницького від МАФів

До 1 вересня у міській владі планують інвентаризувати всі тимчасові споруди підприємницької діяльності, що є у Хмельницькому, а у подальшому впродовж декількох років очистити від них центральну частину міста.

Це пояснюють тим, що центр має виглядати більш сучасно і по-європейськи. Наразі головна мета – прибрати з центральних вулиць “шанхай”, що створюють різнотипні кіоски.

Центральну частину визначають вулицями Франка, Проскурівською, Свободи, Європейською, Гагаріна, Проскурівською, Староміською, Грушевського, Подільською, Свободи, Шевченка, Франка. Перенести планують МАФи, що розміщені з обох сторін зазначених вулиць та переважну більшість, що розташована всередині цієї ділянки. Всього їх нарахували близько 250.

Однак деякі кіоски таки зможуть залишитись. Так, “індульгенцію” отримують кіоски з друкованими виданнями та друкованими засобами масової інформації, де їх доля не менше 60%, а також МАФи, що зведені в один блок не більше ніж по вісім штук. Таких блоків планують залишити не більше чотирьох.

Фото з "Фейсбуку" Володимира Гончарука

Фото з “Фейсбуку” Володимира Гончарука

Також в міській раді планують розробити три варіанти зовнішнього дизайну для МАФів, які зможуть залишитись у центрі. Власники тимчасових споруд які залишаться будуть зобов’язані за власний рахунок привести свої торгівельні точки до вигляду затвердженому в міській раді.

Заступник міського голови Володимир Гончарук зазначив, для того, аби зменшити спротив підприємців, всім власникам чиї споруди мають бути перенесені з центральної частини, запропонують три варіанти нового розташування у мікрорайонах міста.

За його словами, проект рішення планують опублікувати на сайті міської ради вже зовсім скоро та винести його на одну з найближчих сесій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Насамперед місто треба очистити від симчишина і гончарука.

  • Такі да, дядечко.

  • не будь бараном. Місто почало оживати. Місто ремонтується, прибирається, постійні заходи. Місто змінилося вже і зміниться ще. От таких як ти треба відрядити подальше.

   • сьогоднішня негода показала хазяїв міста. Як топилися так і топляться. Тренінги, шоу, говорільні, велодні не допомагають поліпшвати інфраструктуру в місті.

    • Гончаруком – повний бездар, Симчишин же у свому репертуарі – нікчема відволікає людей від проблем безглуздими заходами та шоу

    • топить весь світ, якщо злива, чи Симчишин вам за три весняні місяці мав всю інфраструктуру перебудувати?
     якщо ви не бачите як місто змінюється ви сліпі. в мене в травмпункті не взяли ні копійки. таке було ще в 80-роках.

   • Яке там оживати)) Те що грошей більше стало, це правда. Відповідно і робіт можна зробити більше. Але ці гроші курильщики дають та випівохи. Так вирішив Сеня Яцик)) А на що треба гроші витрачати, усі і так знали.

 2. Дайте людям робочі місця і гідну зарплату після цього демонтовуйте мафи.
  Логіка проста… земля дуже дорога… заберуть мафи …. потім продадуть і получать відкат….
  Хочете щоб тут не було поганих коментарів? — то ставтесь до людей відповідно….. і буде вам подяка….

 3. від мене позитивний коментар, бо я бачу на свої очі як в місті почали працювати. так не працювали ще з часу Чекмана. Зараз те саме. Браво.

  • То згадай, що саме Чекман давав людям виживати завдяки МАФам. Створювалися ринки. Виживали хмельничани. Мало надходження місто. А ці тупі сволротовці через свою заздрість знищують все, що хоть допомагало виживати середньому прошарку населення. Думають, що інвестиції ринуть в місто завдяки їхньому іміджу, тренінгам, форумам та їншій показусі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.