У Теофіполі відкрили коледж Тернопільського економічного університету

Учора на Хмельниччині урочисто відкрили коледж на базі місцевого професійного аграрно-промислового ліцею, інформує сайт РДА. У цей день представники Тернопільського національного економічного університету завітали до смт. Теофіполя зі святковим концертом та презентацією «День відкритих дверей ТНЕУ».

Захід відбувся в міському будинку культури цукрового заводу смт. Теофіполя. Участь у відкритті прийняли делегації з Теофіпольського, Білогірського та Ізяславського районів: перший заступник голови Теофіпольської РДА Петро Вільшинський, голова Теофіпольської районної ради Андрій Петринюк, заступник голови Теофіпольської районної ради Роман Непотас, голова Білогірської РДА Роман Муляр, голова Білогірської районної ради Василь Мельник, голова Ізяславської РДА Борис Яцков, начальники відділів освіти Теофіполя, Білогір’я, Ізяслава, депутати районної та обласної рад, директори шкіл, керівництво ліцею, працівники відділів освіти, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району, учнівська молодь.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Чого ТНЕУ лізе в область нашу, що не має наших Вузів?

    • Прочитала баба на паркані х.. . Зраділа, стала шукати , не знайшла… Перш ніж коментувати, необхідно розібратися в справі. А на “наших” і “ваших” доділилися на сході України. Тепер діліть захід.

  2. Україна – єдина країна ! Немає значення з якої області заклад , головне що це буде суттєва фінансова підтримка ліцею , збільшення перспектив розвитку і навчання для наших дітей

  3. такі справи вирішуються наверху , у міністерстві , ось там і відкати ! а через таких розумних і розбиваються мрії малозабезпечених дітей ! де ті Хмельницькі ВНЗ , чому не відкриють в районі свою філію ??????????????

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.