У Кам’янці-Подільському міську раду пікетували діти

Сьогодні депутатів Кам’янець-Подільської міської ради перед головним входом в адмінбудівлю зустрічало близько півсотні протестувальників. Багато хто з батьків прийшов разом з дітьми, які тримали саморобні плакати «Не закривайте нам сонце», «Давайте жити дружно» та «Майданчик має бути дитячим, а не будівельним». Жителі селища Смірнова вже не вперше виступають проти будівництва багатоквартирного житлового будинку по вулиці Хмельницьке шосе, 19.

Сьогодні на розгляд сесії міської ради виносилось питання про продовження дії договору оренду вищевказаної земельної ділянки. Протестувальники заявляють, що через спорудження будинку у їхньому дворі зникне єдиний спортивний дитячий майданчик.

Безпосередньо перед початком засідання всі мітингувальники перемістились в сесійну залу, а частина дітей з транспарантами стала біля трибуни.

Такі дії вкрай обурили частину народних обранців.

«Хай діти відпочивають, в них канікули. Нащо їх втягувати в це шоу? Будинок будувати треба, місця для дитячого майданчику вистачить», – заявив голова земельної комісії Валерій Слободян.

Тезу про «шоу та політичне замовлення» підтримало ще декілька депутатів, міський голова теж поросив прибрати дітей, адже «картинку вже зробили».

Після цього батьки трішки посперечавшись все ж таки посадили дітей біля себе.

Під час розгляду самого питання організатор ініціативної групи активістів повідомив, що дитячий майданчик був побудований за кошти самих мешканців будинку і він єдиний якісний спортивний майданчик на їхньому мікрорайоні, а  після зведення багатоквартирного будинку його швидше за все не буде.

«Це не шоу, це реалії життя. У дітей забирають дитинство», – парирував депутатам активіст.

P_20160531_095011

P_20160531_095659

У відповідь на це представник забудовника ( компанії «Капітал-Буд сучасне будівництво» та «Вівіат») повідомив, що забудовник обіцяє ще перед початком будівництва облаштувати новий сучасний та безпечний дитячий майданчик за власні кошти. Лише після цього розпочнеться будівництво житлового будинку. Однак обурені кам’янчани заявили, що не вірять у щирість таких намірів.

Перед початком голосування «свободівці» попросили оголосити перерву на 10 хвилин, а після цього запропонували зняти питання про продовження дії договору оренди  та знайти до наступної сесії альтернативну для забудови ділянку.  Проте депутати не підтримали цю пропозицію: «За» проголосувало лише 9 із 36 присутніх.

Натомість депутати Кам’янець-Подільської міської ради 27 голосами «За» таки продовжили договір оренду ПП «Віват».

Протестувальники сприйняли результати голосування вигуками «ганьба» та пообіцяли не допустити на свій майданчик представників забудовника та будівельників.

Фото Дмитра Шеремети, НГП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Ось і вся правда про депутатів.. Цікаво скільки коштує їх голосування???

  2. я б хотів також сказати, що в залі були люди які виступали за те, щоб забудова була, і був проведений двір у належний стан, і був побудований сучасний дитячий майданчик. але автор статті про цих людей забув написати. ось і вся правда про автора статті. цікаво скільки коштує замовчування чи викревлення інформації?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.