За місяць борги із зарплати на Хмельниччині скоротилися на 14,5%

У квітні загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати у Хмельницькй област зменшилась на 0,7 млн.грн, або 14,5% і на 1 травня п.р. становила 4,3 млн.грн.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, основна частка боргу із виплати заробітної плати (44,3%) припадала на підприємства промисловості, ще 17,9% – будівництва.

З кожних 100 невиплачених гривень по 20 заборгували своїм працівникам підприємства Кам’янець-Подільського району та Хмельницького.

У структурі загальної суми заборгованості 55,6% утворено на економічно активних підприємствах, 40,4% – на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, решта – на економічно неактивних, тобто тих, які призупинили свою виробничо-господарську діяльність у 2015р. та попередніх роках.

Вчасно не отримали заробітну плату 0,7 тис. працівників економічно активних підприємств, або 0,3% від загальної кількості працюючих. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому по 3693 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.