На Хмельниччині вояки з КЕВ вилучили частину земель військового полігону і передали в с/г обробіток – нардеп

Службові особи Квартирно-експлуатаційного відділу (КЕВ) Хмельницького на підставі одностроннього акту від 30 квітня 2014 року вилучили майже 3 тис. га сільськогосподарських угідь, які раніше оброблялись державним підприємством “Хмельницьке” (правонаступник військового радгоспу з Старокостянтинова).

Про це зазначено у запиті народного депутата Олександра Гереги, адресованому Прем’єр-міністру, Міністру аграрної політики та продовольства України, головному військовому прокурору.

“Ці землі КЕВ передало по корупційній схемі в обробіток приватній структурі – ТОВ “Україна-2001″ (Теофіполь)… Слід зазначити, що в масиві 3 тис. га дійсно є землі Міноброни – це Старокостянтинівський військовий полігон, який дотепер використовується Міноборони і має площу 442,9 га”, – говориться у запиті.

starkonstarkon2

Як відомо, ДП “Хмельницьке” включено до переліку об’єктів держвдасності, які підлягають приватизації.

Як писав НГП, Мінагрополітики виявило, що протягом 2013-2014 років керівництво ДП “Хмельницьке” списало урожай вартістю понад 800 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Кузьминська сільська рада, Красилівський район, 600 га. землі КЕЧі незаконно обробляє “Лейві” по фіктивному договорі “про співпрацю” чому про ці землі не написали?
    Чи пишуть тільки про ті землі на які кинули оком??

  2. Под Петей загорелось кресло…………

  3. Крім вказаного в порушення законодавства України, зокрема: Конституції України, Цивільного кодексу України, Земельного кодексу України, Законів України: Про Кабінет Міністрів України, Про військове майно, Про регулювання містобудівної діяльності тощо та відповідних підзаконних нормативно-правових актів, без проведення конкурсів та т.п. процедур було надано комерційній структурі під будівництво житлового будинку частину території військового містечка № 2, на якій дислокована частина спецназу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.