У Хмельницькому тисячна колона велосипедистів заблокувала автомобільний рух

Сьогодні у Хмельницькому відбувся наймасовіший велосипедний захід за всю історію міста. На Велодень приїхало близько 1000 роверистів різного віку. Рушивши, колона розтягнулась більше, ніж на кілометр, частково заблокувавши рух автомобілів на вулицях. Організатори просять вибачення у всіх, кому довелось стояти у заторах.

12

4

Як зазначив міський голова Олександр Симчишин, що їхав разом зі своїм сином та племінницею, сьогоднішній захід добре показав, що у Хмельницькому дуже багато поціновувачів велосипедного транспорту. Тепер завдання влади – розбудувати велоінфраструктуру для них.

9

7

Велосипедисти проїхали вулицями Подільською, Старокостянтинівським шосе, Зарічанською, Бандери, Кам’янецькою та Проскурівського Підпілля, фінішувавши у парку ім. Чекмана. На багатьох перехрестях утворились суттєві затори.

“Ми спеціально їхали повільно, щоб ніхто не відставав, оскільки було багато сімей з дітьми. Сьогодні зібралась справжня критична маса, дякуємо всім, хто приїхав. Пізніше ми підрахуємо точну кількість учасників по відео, а поки можна припустити, що було більше тисячі учасників. Звісно, це не всі двоколісні міста. Багато хто не любить велисипедистів: на дорогах ми заважаємо автомобілям, на тротуарах – пішоходам. Тому нам потрібні власні доріжки”, – розповів НГП головний координатор Велодня Сергій Петрович.

Голова ГО “Критична маса” Олег Олексієнко погоджується, що у Хмельницькому дійсно вузькі вулиці і не всюди є місце для велодоріжок, однак у Львові вони ще вужчі, але там влада за підтримки активістів змогла розбудувати велоіфраструктуру. У Європі є багато цікавих рішень для побудови велодоріжок і їх будуть застосовувати при проектуванні у Хмельницькому.

На фініші у парку Чекмана для всіх охочих дорослих та дітей було багато конкурсів. Можна було виграти дитячий велосипед, шолом та величезну кількість різноманітних велосипедних аксесуарів. Також вперше у Хмельницькому відбулись перегони з перешкодами для матерів з візочками, а переможниця отримала біговий дитячий велосипед для своєї дитини.

1

5

2

3

6

10

11

Наступний велосипедний захід – дівочий велопарад у рожевих кольорах п’ятого червня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Цинічні морди сволотовські. Відволікають увагу від тарифного зашморгу, від війни на сході, від того що сьогодні прощання з загиблим комбатом з хмельниччини. Побратими пірують з дітьми, племінниками, подєльніками.

  2. Знову козломорде піариться))

  3. Велодень запланували значно раніше, ніж стало відомо про загибель комбата

    • Звичайно, нехай навіть потоп, ніхто не зможе скасувати велосипедну показуху. Симчишин до тебе загиблі прийдуть у ві сні.

  4. Правильно! Дайош інфраструктуру! Двоколісних дятлів – в резервацію!

  5. а скільки коштує такий велосипед і обладунки.Можуть собі дозволити сьогодні люди купувати такий інвентар при їх зарплатні у 2000 грн.???????????Ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. а скільки крадуть тих велосипедів….і ніхто їх не знаходить….заяву люди пишуть і все….ніхто не шукає…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.